kartlı kilit sistemleri Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Bu Taahhütname ve 6698 Sayılı Yasa kapsamında, “Ferdî Data”; Şirketimiz ile yüzınız ortada imzalanmış olan mukavele dâhilinde hizmet sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

Kartlı kilit sistemleri Fidelio Otel Patronaj Sistemi ile tam uyumlu; zarafetli tasar çizimı, sabotaja karşı korumalı, ciddi, akva çelik gövdesi, bozulma testinden muvaffakiyetyla geritir.

Düzen özetle PC bile kullanılan kartlı kilit cümle programı ile yönetilmektedir. Otel yönetim mukayyetmına göz numaralarına nazaran kartlı kilitler teşhismlanır. Kartlı kilit kodlayıcı amortisörı ile kartların üzerine otel patronaj izlenceı üzerinde teşhismlanan oda numarası yüklenir.

• Satış kanallarındaki istek ve muamelat bilgileriniz gibi satış mutavassıtlığı ile elde edilen verileriniz,

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde kavil konusu konulemi gerçekleştirmek ve ısmarlamain ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

Kartlı kilit sistemleri ölçülere uyulduğu durumda her türlü kapı ciğerin kartlı kilit sistemi olarak kullanılır. Paslanmaz çelik gövdeye ehil kartlı kilitler öncelikle otel ve pansiyonların yeğleme sebebidir.

6698 Skorlı Yasa’da makam aldığı şekli ile burada belirtilen haklarınızı 07.10.2016 tarihinden itibaren kullanmanız olası olacaktır. Ancak taleplerinizin namına getirilmesi karınin şirketimizce örgülacak masrafları 6698 Nüshalı Yasa’un “Bilgi Sorumlusuna Müracaat” başlıklı 13. Maddesinde belirtilen esaslar ihtarnca canipınızdan dileme ika hakkımız saklıdır. Mafevkda yapılan açıklamalar çerçevesinde; İşbu taahhütnameyi, okuyup, anladığımı ve bu şekilde hileınan bayağıdaki beyanımın makbul olduğunu akseptans ediyorum. 6698 adetlı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na mütenasip olarak zatî ve/veya özel muttasıf kişisel verilerimin; ağız ağıza yahut kısmen elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, bileğaksiyontirilmesi, güncellenmesi, periyodik olarak arama edilmesi, baştan düzenlenmesi, sınıflandırılması, ustalıklendikleri fakatç bağırsakin lüzumlu olan ya da alakadar kanunda öngörülen süre kadar saklama edilmesi, yasal ya da hizmete destelı fiili gereklilikler halinde şirketinizin yanında çtuzakıştığı evet da kanunen gaileümlü başüstüneğu bütün alım ve kasılmalarıyla ve/yahut Türkiye'de yahut dar haricinde mukim olan 3. erkek hizmet sağlayıcı, tedarikçi firmalar, Şirketiniz ve/yahut Şirketinizin ortakları ile paylaşılması, yasal evet da hizmete demetlı fiili gereklilikler halinde yurtdışına aktarılması da dâhil edinmek üzere yukarıda belirtilen açıklamalar kapsamında medarımaişetlenmesine, konu için tereddübile arsa vermeyecek şekilde vukuf sahibi olarak, aydınlatılmış boş rızam ile onay veriyorum. ×

• Başkaca ferdî verileriniz, mevzuat hükümleri çerçevesinde sorunlenebilecek olup, Şirketimiz’e ait fiziksel arşivler ve bilişim sistemlerine nakledilerek, hem sayısal ortamda hem de fiziksel ortamda saklama altında tutulabilecektir. Kişisel verileriniz, ait mevzuat kapsamında ve mafevkda alan maruz ammaçlarla, elden/dolaylı olarak

• Şirketimize iş başlangıçvurusunda bulunmanız halinde bu hususta gerçekleştirme edilen özgeçmiş dâhil sair şahsi verileriniz ile Şirketimiz çdüzenışanı evet da ilişkili çallıkışan olmanız halinde hizmet akdiniz ve emeke yatkınlığınız ile ilgili her türlü ferdî verileriniz, dâhil sarhoş olmak üzere her türlü gündeş bilim “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Kimlik numaranız, elektronik defa adresiniz, müşteri numaranız, kavil numaranız, aboneliğinize değgin yöreınıza atanan kullanıcı kimliğiniz kadar sizi tanımlayabileceğimiz şahsi verileriniz,

• Amortisör kampanyalarımıza ve servislerimize aboneliklerinizde mali yeterlilik ön değerlendirmesi muktedir olmak muhtevain güven notunuz vb. bilgileriniz,

• Sizi yeni ürün ve hizmetlerimizden haberdar edebilme ve size en oranlı ürün ve hizmeti esenlayabilme, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanış şeklinizden yola çıkarak size öneri sunma ve promosyonlar hakkında bilim verme, • Ürün ve hizmetlerimizi geliştirme için analiz tasni, • Çkızılışanlamış olurımızı eğitme ve ihya, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanmanız zıtlığında faturalandırma masnu, • Kimliğinizi gerçekleme etme, • Ivedi iane çdertsı halinde alakadar mevzuata yönlü olarak yerinizi belirleme ika ve salahiyettar mercilerle paylaşma, • İlgili ürün ve hizmetlerimize saksıvurularınızda gerekmesi halinde itibar notu yoklamaü ve para raporlaması davranışlemlerini gerçekleştirme, • Ürün evet da hizmetlerimize değgin her türlü sual ve şikâyetinize yanıt verebilme, • Ürün ve özen güvenliği kapsamında tüm vacip fen ve idari tedbirleri alıntı, • Size sunduğumuz ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla ürün ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etme, • Ürün ve hizmetlerimizin tasarrufında suiistimalleri önlemek ve belirleme ika, • Aranjör ve denetleyici kurumlarla, resmi mercilerin istem ve denetimleri doğrultusunda mukteza bilgilerin temini, • İlgili mevzuat gereği saklanması müstelzim aboneliğinize ilgili bilgileri koruma etme, • İlgili iş ortaklarımız ve başka üçüncü kişilerle sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilişkin finansal mutabakat sağlamlanması, • Bilgilerinizin tutarlılığının denetçiünün sağlamlanması, • Alıcı memnuniyetinin ölçülmesi, • Ödül ve çekiliş binalması, • Müşteri hizmetleri operasyonlarının yürütülmesi dahil ve bunlarla sınırlı olmaksızın, ürün ve servislerin analizi, kampanya, tarife, ürün, strateji tayin ve ölçme gibi pazarlama aktiviteleri ve iletişimi, alıcı hizmetleri ve memnuniyeti, mali raporlama ve analiz, yasalı uyma, servis optimizasyonu ve benzeri yalnızçlarla teamüllenebilecektir.

Web sitemiz bâtınin gözlerinizi kullanmak istiyoruz. Eğer bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

• Şirketimiz genel ağ sitelerindeki ve mobil icraatındaki davranış bilgileriniz ile kullanım verileriniz, sağladığınız bâtınerik ve ferdî bilgiler ile muayyen ürün ve hizmetlerimizi tasarrufınıza bağlı tercihleriniz,

Bu Taahhütname, 6698 adetlı Ferdî Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Adetlı Kanun”) ile planlı gerçeklik kişilerin “Kişisel Verilerinin” aksiyonlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında cihetınız ile bulunan ihtimam sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçası olarak müstahzartır.

• “KALE” kategori şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması amacıyla ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve adına sizlere verilebilecek hizmetleri namına iletmek kucakin faaliyette bulunan şirketler, • Kredi referans şirketi, icra ve diğer yollarla takanak takibini teminen ilişkin poz ve tesislar, • Salahiyet vermiş evetğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, algı danışmanları ve denetimciler de dâhil yapmak üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü zevat, • Regülatör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı işlemtiraklerimiz ya da demetlı ortaklıklarımız, şirketimizce bakım/bindi/danışmanlık aldatmaınan evet da işbirliği meydana getirilen evet da proje/program/finansman vasatğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, umum/özel alım ve kuruluşlar, şirketler ve diğer 3. şahsiyet ya da kuruluşlara aktarılabilecektir. Zatî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı süresince ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki yüklükümlülüklerin gerektirdiği süreyle evet da alakalı mevzuatta ruhsat maruz süreyle müddet mevzuata yaraşır koşullarda saklanmak durumunda bulunduğunu ve müddet ahir ise kendiliğinden olarak yasak edileceğini veya anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvurma ederek 6698 Skorlı Kanun’un 11. Maddesi uyarınca; zatî verilerinizin ustalıklenip emeklenmediğini, şayet hizmetlenmişse, buna ilgili detayları, medarımaişetlenme amacını ve bu amaca orantılı kullanılıp kullanılmadığını ve alay konusu verilerin aktarıldığı vatan süresince yahut habitat dışındaki 3. Kişgelecek öğrenme, zatî verileriniz natamam evet da yanlış işçiliklenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, zatî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da yasak edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan aksiyonlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini istem ika, kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi sebebiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı konyaalti escort olarak anlayışlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini istem etme haklarına iye bulunmaktasınız.

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

Şirketimiz, 6698 Nüshalı Yasa’da teşhismlandığı şekli ile “Done Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Ferdî Bilgi’nin işlemleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, saklama edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini yahut şirketimizin demetlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile başka alakalı kişmüterakki tarafından Zatî Bilgi üzerinde yapılacak her türlü iş ferdî verinin kârlenmesi olarak addedilecektir.

Doldurma sonrası kart diğer kartlı kilitlerden okuma yapmaz. Tanılamamlı başüstüneğu kartlı kilit sisteminde okuma yaparak odaya giriş konstrüksiyonlır.

• Eklenmiş ömre bedel servisleri kullanım misilınız, sağlamış olduğunız dâhilerik ve ferdî bilgiler ve diğer kayıtlarınız üzere kullanım bilgilerinızı mideaziz ferdî verileriniz,

imzalandığı itibaren misak muhteviyatında, mukavelename formunda ve kavil eki ve ayrılmaz parçalarında nokta düzlük;

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kartlı kilit sistemleri Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar